Роликті плитка кескіш Спарта 876355 — ұзындығы 500 мм-ге дейін және қалыңдығы 8 мм-ге дейін керамикалық плиткаларды кесуге арналған қол құралы. Әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.44 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 105 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 675 |
| Кесу ұзындығы | 500 мм |
| Жинақтау | Плиткорез - 1 шт |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 8 |
| Атауы | Қол роликті тақтайша кескіш 500 х 8 мм Спарта |
| Кесетін элемент | ролик |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996210315 |