Құралдарды сақтау үшін ұзындығы 475 мм Stels 90717 сұр сөре қолданылады. Оның арқасында қажеттінің бәрі қол астында, ал жұмыс орнында тәртіп орнайды. Қабырғалық типтегі сөре құралдарды ілулі күйде ықшам сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 475 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Жинақтау | Құрал-саймандарға арналған сөре - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Полка для инструмента 47.5 см, серая Stels |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 160 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800057846 |