Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Ұзындығы 300 мм, тістері 32TPI, көміртекті болаттан жасалған, 2 дана, ұзындығы 37718 Гросс темір араға арналған қалақшалар жеке шеберлер мен кәсіпқойларға монтаждау және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Олар болат, металл бұйымдарын, полистирол көбік пен пластикті кесу үшін қолданылады. Пышақтарды 77600, 77602, 77604 қол аралықтарына немесе сәйкес үлгідегі басқа үлгілерге орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 351 |
| Пәндер саны_30 | 2 |
| Жинақтау | Темір араға арналған жайма - 2 дана |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Өңдеу материалы | металл |
| Атауы | Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, 32 TPI, Carbon, 2 дана Gross |
| Жұмыс ұзындығы | 300 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 31 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996032900 |