2 411 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Matrix 77935 вольфрамды карбидпен қапталған темір аралау дискісінің жұмыс ұзындығы 300 мм және шыны, плитка, керамика және фарфорды кесуге жарамды. Кесудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді, әрлеу жұмыстары мен шығармашылық жұмыстарды орындау үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 |
| Пәндер саны_30 | 1 |
| Жинақтау | Қол араға арналған жайма - 1 дана |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Атауы | Полотно ножовочное с карбид-вольфрамовым напылением, 300 мм, для стекла, кафеля Matrix |
| Жұмыс ұзындығы | 300 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптамадағы ені | 40 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996027982 |