Gross 90352 жартылай комбинезонының өлшемі M 173-179 см биіктікке арналған және жұмысшыны механикалық зақымданудан, желден және шаңнан қорғауға арналған. Жылытылатын үй-жайларда немесе жылы мезгілде сыртта қолдануға болады. Құрамында 35% мақта қоспасы бар матадан жасалған, ол ауа алмасуына кедергі жасамайды, сондықтан комбинезонмен жұмыс істеу ыңғайлы. Матаның 65% полиэфирден тұрады, бұл тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Жартылай комбинезон құрылысшыларға, электриктерге, бағбандарға, автосервис қызметкерлеріне қажет, басқа мамандықтағы жұмысшыларға да пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 27 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жартылай комбинезон - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/d/3/9/2d392ca7c4d91c34fc2c2435baf7556dffc2cb93_90352_r001.jpg |
| Материал_46 | мақта 35%, полиэстер 65% |
| Атауы | Полукомбинезон M Gross |
| Бел орамасы | 88 - 94 см |
| Матаның тығыздығы | 280 |
| Өлшем_69 | М 46-48 |
| Өсу | 173 - 179 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/f/7/4/1f7429c24993829b8cb7ec244e525ac35c5df4e2_90352_1.pdf |
| Құрамы | мақта 35%, полиэстер 65% |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | ZvD_t5O2Cu8 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бекіткіш түрі | сыдырма/түймелер |
| Қаптама түрі | аспалы пакет |
| Түсі | Қою сұр |
| Қаптамадағы ені | 355 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996162676 |