Жұмыс жартылай комбинезон Denzel 90387 мөлшері M есептелген биіктігі 172-178 см және орындау үшін пайдаланылады кәсіби құрылыс, жөндеу және өндірістік жұмыстарды жылы мезгілде немесе жылытылатын үй-жайда. Пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден қорғайды. Тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан жасалған. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Жартылай комбинезон практикалық қою сұр түсте жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.78 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жартылай комбинезон - 1 дана |
| Атауы | Полукомбинезон профессиональный рабочий, 65% полиэстер 35% хлопок, M Denzel |
| Бел орамасы | 90 - 94 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | M 48-50 |
| Өсу | 172-178 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/f/7/4/6f7407d578e07b32cfd64bb25489a7a60a570112_90387_1.pdf |
| Құрамы | мақта 35%, полиэстер 65% |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | cJgvqtE06ow |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Түсі | Қою сұр |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229874 |