XXL өлшемді Denzel 90390 жұмыс істейтін жартылай комбинезон 184-190 см биіктікке арналған және жылы мезгілде немесе жылытылатын бөлмеде кәсіби құрылыс, жөндеу және өндірістік жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден қорғайды. Тығыздығы 260 г/м2 (65% полиэстер, 35% мақта) матадан жасалған. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, полиэфир тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Жартылай комбинезон практикалық қою сұр түсте жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Түсі | Қою сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.93 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жартылай комбинезон - 1 дана |
| Атауы | Кәсіби жұмысшы жартылай комбинезон, 65% полиэстер 35% мақта, XXL Denzel |
| Бел орамасы | 102 - 106 см |
| Матаның тығыздығы | 260 |
| Өлшем_69 | XXL 54-56 |
| Өсу | 184 - 190 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/d/6/5/7d6527db445f9da8f38b89a1a6c96035e8378334_90390_1.pdf |
| Құрамы | мақта 35%, полиэстер 65% |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 6wPSWVuhX-g |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996229904 |