Кәсіби жұмысшы жартылай комбинезон Gross 90445 XXL өлшемі 184-190 см биіктікке арналған және пайдаланушыны жалпы өндірістік ластанудан, улы емес шаңнан, желден және елеусіз механикалық әсерлерден қорғайды. Жылы мезгілде немесе жылытылатын үй-жайда әртүрлі жұмыстарды орындауға жарамды. Практикалық қою сұр түсте орындалған. Құрамында 97 пайыз мақта және 3 пайыз спандекс бар матадан жасалған. Құрамында мақта талшықтарының болуына байланысты мата ауаны жақсы өткізеді және денеге жағымды, ал спандекс оны серпімді етеді, сондықтан жартылай комбинезонмен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құрамы | 97% хлопок, 3% спандекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.93 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Қорғаныс қасиеттері | жалпы өндірістік ластанулардан, қажалудан, уытты емес шаңнан, желден және болмашы механикалық әсерлерден |
| Жинақтау | Жартылай комбинезон - 1 дана |
| Атауы | Жартылай комбинезон кәсіби жұмысшы, 97% мақта 3% спандекс, XXL Gross |
| Бел орамасы | 102 - 106 см |
| Матаның тығыздығы | 270 |
| Өлшем_69 | XXL 54-56 |
| Өсу | 184 - 190 см |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/0/2/7/b0274c71dd6d1e24a0f9ee6b0b17d97905506393_90445_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996227498 |