Өлшемі 365 x 190 x 430 мм, 3 бөлімі және 26 қалтасы (соның ішінде торлы) бар Denzel 90296 рюкзактары қол құралдарын орналастыруға және тасымалдауға арналған. 3 секция барлық қажетті заттарды ретімен сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Рюкзак сырттағы шеберге пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Түрі | Рюкзак |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.75 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 485 |
| Қалталар саны | 26 дана |
| Жинақтау | Рюкзак - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/6/d/1/b6d1ff9fa61f04f049e23303b1f7593897632eb9_90296_r01.jpg |
| Максималды жүктеме | 18 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Рюкзак для инструмента, 365х190х430 мм, 3 отделения, 26 карманов// Denzel |
| Көлем | 37 |
| Өлшем_72 | 365х190х430 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/3/6/c/d36c2829b4a8c937cd82a2ac8e9f127f96becbec_90296_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет + қатырма қағаздан жасалған аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 390 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193342 |