Көлемі 440 x 350 x 250 мм, ұзартылатын тұтқасы мен дөңгелектері бар Gross 90275 рюкзактары қол құралдарын сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. 16 ішкі және сыртқы қалталары бар екі бөлімде барлық қажетті заттарды орналастыруға болады. Рюкзакты сапарларға және көшпелі жұмыстарға алуға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Түрі | Рюкзак |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.85 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 440 |
| Қалталар саны | 16 дана |
| Жинақтау | Рюкзак - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/c/1/c/4c1c66bd425354291ede99e9433b69d706846637_90275_l01.jpg |
| Максималды жүктеме | 20 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Рюкзак для инструмента, 440х350х250мм, выдвижная рукоятка, колеса// Gross |
| Көлем | 26 |
| Өлшем_72 | 440x350x250 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/7/5/d/975d3a1e1f67e537ddfa60b57ff3af28d4fac13b_90275_1.pdf |
| Қаптамадағы ені | 350 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195070 |