Өлшемдері 450 x 340 x 170 мм, 13 қалтасы бар Gross 90278 рюкзактары қол және электр құралдарын тасымалдауға арналған. Тығыздығы 600 D беріктігі жоғары синтетикалық полиэфирден жасалған. Далалық жұмыстарда пайдалану үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Түрі | Рюкзак |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.85 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 170 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 450 |
| Қалталар саны | 16 дана |
| Жинақтау | Рюкзак - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/3/1/5/9315c10f4b8df7120b9c632d15c939ac51ddc0df_90278_l01.jpg |
| Максималды жүктеме | 18 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Рюкзак для инструмента, 450х340х170мм// Gross |
| Көлем | 24 |
| Өлшем_72 | 450х340х170 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/d/0/a/7d0a72893d2be6e19da2b8e80a27615d3b2a990b_90278_1.pdf |
| Қаптамадағы ені | 340 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195100 |