130 260 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Бақша беткі сорғы Denzel GP1100SS 97305 қуаты 1100 Вт және өнімділігі 4000 л/сағ дейін, корпусы пластиктен жасалған, ұңғымалардан, резервуарлардан және су қоймаларынан 8 м тереңдікке дейін таза суды алып, оны 45 м биіктікке көтереді. Елде суару және сумен жабдықтау жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Тұрақты қысымды қамтамасыз ету үшін оны сантехникалық жүйеге қосуға болады. Сорғының өнімділігі бір уақытта бірнеше су тарату нүктелерін қамтамасыз етуге жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 10.30 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 235 |
| Қаптамадағы габариттері | 360х470х250 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Қуат кабелінің ұзындығы | 1.20 м |
| Жинақтау | Сорғы - 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/c/d/2/8cd24a65fd47c0a25b11c31e76135d5239f6ae1b_97305_r01.JPG |
| Сорудың максималды биіктігі | 8 м |
| Максималды өнімділік | 4000 |
| Сорғының максималды қысымы | 45 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/2/5/1/c251e804a31737cb6748e2ccdd55d9c49b3b2cb5_97305_1.pdf |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 1100 |
| Атауы | GP1100SS 1100 Вт 4000 л/сағ бақша бетіндегі сорғы, көтергіш 45 м, Дензель пластикасы |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/f/9/a/ef9aa733acc52cb4b9a64134bc43711f02077e5c_97305_1.PDF |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | lf_8kpfr_vI |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 225 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996201368 |