Пластмассадан жасалған корпусы бар, қуаты 600 Вт және өнімділігі 3000 л/сағ болатын Denzel GPL600 97301 бақша бетіндегі сорғы құдықтардан, су қоймаларынан, әртүрлі резервуарлардан таза суды алуға және оны 35 м биіктікке көтеруге арналған. Суару жұмыстарын жүргізу немесе саяжайдағы сумен жабдықтау жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Бірнеше су тарату нүктелерін сумен қамтамасыз етуге қабілетті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Максималды батыру тереңдігі | 8 м |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 6 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 270 |
| Қаптамадағы габариттері | 380x230x270 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Шығу тесігінің бұрандасының диаметрі | G1 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 |
| Қуат кабелінің ұзындығы | 1.20 м |
| Қорғау сыныбы | IPX4 |
| Жинақтау | Сорғы - 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/5/7/b/857b007b29ec33e656d33c72f4b28a294d0b8f52_97301_r01.jpg |
| Сорудың максималды биіктігі | 8 м |
| Максималды өнімділік | 3000 |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 2 |
| Сорғының максималды қысымы | 35 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/3/0/b/a30b93e5c2fdc1bbb56ce870c929d1432b5d2f90_97301_1.pdf |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 600 |
| Атауы | Бақша бетіндегі сорғы GPL600, 600 Вт, 3000 л/сағ, көтергіш 35 м, Denzel пластикасы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/2/7/1/d2710d72db7c475d7220623a2e57bd5e00721950_97301_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Түр_75 | центробежный |
| Қаптамадағы ені | 230 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996204963 |