Palisad Home 923315 500 x 600 мм күлгін микроталшықты сүрткіш едендерді тазалауды жеңілдетеді. Әмбебап майлықты ламинат және керамикалық плитка сияқты кез келген еден жабындарын тазалау үшін пайдалануға болады. Жұмсақ қылы бар майлық беттерді іздер мен сызаттар қалдырмай сапалы тазартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Түсі | Күлгін |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Майлықтың салмағы | 75 |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 |
| Жинақтау | Майлық - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/3/0/f/730f6cbb3700634e4c7b0f40e2925b921462ddc2_923315_r01.jpg |
| Материал_46 | полиэстер, полиамид |
| Атауы | Салфетка из микрофибры для пола, 500 x 600 мм, фиолетовая, Home Palisad |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем_72 | 500х600 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | piQ8bWR3KZ0 |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | флексобасылымы бар пакет |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Қаптамадағы ені | 167 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996182940 |