Микрофибрадан жасалған әмбебап майлық Palisad Home 923035 өлшемі 300 х 300 мм, сары түсті, үй-жайларды сапалы құрғақ және ылғалды тазалауға мүмкіндік береді. Тұрмыстық және кәсіби күнделікті пайдалану үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Түсі | Сары |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.02 кг |
| Майлықтың салмағы | 22,50 |
| Қаптамадағы биіктік | 6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 |
| Жинақтау | Майлық - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/1/b/7/a1b70f50c6fb94819e740c387a8b26e47932c9eb_923035_r01.jpg |
| Материал_46 | полиэстер, полиамид |
| Атауы | Салфетка универсальная из микрофибры 300 x 300 мм, жёлтая, Home Palisad |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем_72 | 300х300 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | uJZWM2arRRE |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | флексобасылымы бар пакет |
| Нысан_7 | шаршы |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996182834 |