Құрылыс щеткасы Сибртех 84621 ұзындығы 40 см, қатты қылшықтары 5 қатар, темір тұлыптары бар, сабы жоқ, тұрғын үйлерде, техникалық және шаруашылық үй-жайларда еденді сыпыру үшін, сондай-ақ баспалдақтарды, көше жолдарын, тротуарларды, алаңдарды тазалау үшін қолданылады. Бұл өздігінен тегістейтін едендер мен бетон төсемдерін орнату кезінде пайдалы, өйткені қатты қылшықтар ауа көпіршіктерін кетіруге және ерітіндіні қолданғаннан кейін бетті тегістеуге мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігінің ұзындығы 40 см, сондықтан щетка үлкен аумақтарды тазалауға жарамды. Сабақ бөлек сатып алынады, үйлесімді үлгілері — 68432, 68443, 68414.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.43 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 110 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 |
| Қылшықтың ұзындығы | 400 мм |
| Жинақтау | Қылқалам - 1 дана |
| Тулейканың материалы | металл |
| Атауы | Құрылыс щеткасы 400 мм, 5 қатар, қатты қылшық, темір тұлып, Сибртех тұтқасы жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Төлейка | бұранда жоқ |
| Қылшықтардың түсі | қызыл |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800064929 |
| Қыл | ҮЙ ЖАНУАРЫ |