Matrix 89012 ені 100 мм және ұзындығы 90 м өздігінен жабысатын орақ ойықтарды, жарықтар мен буындарды нығайтуға арналған. Қабырғаларды сылау үшін, атап айтқанда, гипсокартон табақтарын монтаждау кезінде қолданылады. Сондай-ақ, ДВП, ДСП, металл және басқа материалдар үшін жарамды. Беттердің беріктік сипаттамаларын арттырады. Серпянка таңғыш тоқу әдісімен жасалған, бұл оған беріктік береді. Торлы құрылымның арқасында оның астында ауа көпіршіктері пайда болмайды. Оны пайдалану үшін арнайы құралдар қажет емес — оны қайшымен оңай кесуге болады. Таспа-серпянка әрлеу жұмыстары кезінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.67 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 130 |
| Ұзындығы | 90 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Жинақтау | Серпянка - 1 дана |
| Атауы | Өздігінен жабысатын серпянка, 100 мм х 90 м Matrix |
| Ұяшық өлшемі | 3,3х3,3 мм |
| Өздігінен жабысатын | Иә |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 100 |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996098661 |