2 591 ₸
2 198 ₸
Қосалқы тор Matrix 879365 өлшемі 250 х 40 мм — гипсокартонға арналған тегістеуіштерге арналған ауыстырмалы төсем 87908, 87914, 87912, 87916, 87918. Гипсокартон табақтарының жиектерін тегістеу үшін, сондай-ақ талшықты шыны, пластмасса және ағаш беттерді өңдеу үшін қолданылады. Жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Жинақтау | Шабер мен планерге арналған қосалқы тор - 1 дана |
| Бекіту | қысқыш |
| Мақсаты | гипсокартон |
| Атауы | Планерлерге арналған қосалқы тор, 250 х 40 мм, артикулдар 87908, 87914, 87912, 87916, 87918 Matrix |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан_7 | тік бұрышты |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996087566 |