Спарта 875054 бір кісілік шағын шыны домкрат салмағы 10 кг-ға дейінгі шыныларды, айналарды, плиткаларды және басқа да тегіс, тегіс заттарды ұстауға, ұстауға және жылжытуға қызмет етеді. Вакуумды сорғышы бар, ол тұтқаны бүктегеннен кейін таза, құрғақ бетке ақырын басылады және оған мықтап бекітіледі. Құрал жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жүк көтергіштігі | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 115 |
| Сорғыштардың диаметрі | 65 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 |
| Сорғыштар саны_31 | 1 |
| Жинақтау | Стеклодомкрат - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | пластик |
| Атауы | Шағын дара шыныдомкрат Sparta |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қорап |
| Қаптамадағы ені | 115 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996169279 |