Қос шыны домкрат Sparta 875155 салмағы 80 кг-ға дейінгі айналарды, шыныларды, үстелшелерді, плиткаларды және басқа да тегіс, тегіс заттарды ұстауға, тасымалдауға және орнатуға арналған. Екі вакуумдық сорғыш қысқыштар көмегімен мұқият, бірақ бетіне мықтап бекітіледі. Шыны домкрат жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жүк көтергіштігі | 80 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.67 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 85 |
| Сорғыштардың диаметрі | 117 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 325 |
| Сорғыштар саны_31 | 2 |
| Жинақтау | Стеклодомкрат - 1 шт |
| Корпус материалы_50 | пластик |
| Атауы | Шыны домкрат қос Спарта |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қорап |
| Қаптамадағы ені | 120 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996036175 |