Өлшемі 400 х 220 мм, оптикалық мөлдір поликарбонаттан жасалған NBT типті Sibrtech 89124 қорғаныс қалқаны үлкейтілген экранға ие және жұмысшының бетін жауып, оны ұшқыннан, шашырамайтын сұйықтықтардан, сондай-ақ жоғары кинетикалық энергиясы бар қатты ұшатын бөлшектерден қорғайды. Мөлдір экран, толтырылған маңдай жапқышы және реттелетін бас бау ұзақ уақыт бойы кию кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Бұйым құрылыс, токарлық, слесарлық жұмыстар кезінде пайдаланылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.33 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 165 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 |
| Жинақтау | Қорғаныс қалқаны - 1 дана |
| Шыны материалы | поликарбонат |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Атауы | Щиток защитный НБТ, 400 х 220 мм, поликарбонат Россия Сибртех |
| Экран өлшемі | 220х400 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/b/f/4/8bf46106ba5660676017740ffec0a84865d76fde_89124_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қаптамадағы ені | 235 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800026422 |