Өлшемі 420 x 280 x 385 мм, жиналмалы Matrix 90249 орындық сөмкесі құралдар мен жабдықтарды сақтауға және тасымалдауға, сондай-ақ әрқашан жұмыс немесе саяхат жиһазының ыңғайлы бөлігін алып жүруге мүмкіндік береді. Оны бірнеше секунд ішінде орнатуға болады. Орындық сөмкесі пикник пен балық аулау кезінде пайдалы, сонымен қатар көгалдандыру мен көкөніс бақшасының жұмысын жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 385 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.78 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 45 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/2/9/9/22998134186d488e04e764970e0cd679cf1b7768_90249_r01.jpg |
| Максималды жүктеме | 12 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Жиналмалы сөмке-орындық, 420 х 280 х 385 мм Matrix |
| Көлем | 15 |
| Өлшем_72 | 420х290х300 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/4/d/f/c4df3e603e63d5ee06d783d071ed79e40d697f27_90249_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 420 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996047171 |