
20 541 ₸
17 429 ₸
Өлшемі 400 x 225 x 310 мм, 26 қалтасы, пластик түбі және иық белдігі бар Gross Handwerker 90272 құрал сөмкесі слесарьларға, монтажшыларға, электриктерге, сондай-ақ автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады. Негізгі бөлімде, ішкі және сыртқы қалталарда барлық қажетті құралдар орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 440 |
| Қалталар саны | 26 дана |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/8/b/3/68b315a910e09d15eb3f4a9a383ee954865c316c_90272_r4.jpg |
| Максималды жүктеме | 15 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Сумка для инструмента HanD Werker, 26 карманов, дно пластик, наплечный ремень, 400 х 225 х 310 мм Gross |
| Көлем | 25 |
| Өлшем_72 | 400х225х310 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/8/4/8a845fc2e655171907e7e5a55efb1a7b79cd3221_90272_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 260 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996146607 |