



27 014 ₸
22 921 ₸
Өлшемі 475 x 260 x 360 мм, 42 қалтасы, пластик түбі және иық белдігі бар Gross Handwerker 90273 құрал сөмкесі слесарьларға, монтажшыларға, электриктерге, сондай-ақ автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады. Негізгі бөлімде, ішкі және сыртқы қалталарда барлық қажетті құралдар орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 360 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.67 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 475 |
| Қалталар саны | 42 дана |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/0/7/c/007c648f2f5bc8f6242c1b675541ac26ee0a8b4e_90273_r3_1_.jpg |
| Максималды жүктеме | 18 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Сумка для инструмента HanD Werker, 42 кармана, дно пластик, наплечный ремень, 475 х 260 х 360 мм Gross |
| Көлем | 39 |
| Өлшем_72 | 475х260х360 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/d/1/2/6d123fae3a898c6d17ef137806dbbcfc26bd5724_90273_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 260 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996146614 |