Өлшемдері 305 x 190 x 195 мм, 14 қалталы Denzel 90292 сөмкесі құралдарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Құрылысшыларға, сантехниктерге, монтажшыларға және көлік иелеріне пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 195 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Қалталар саны | 14 дана |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/b/d/9/fbd9773e21aa9ab244377003aeaaad9ef64d53d0_90292_r10.jpg |
| Максималды жүктеме | 12 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Құрал-сайманға арналған сөмке, 305х190х195 мм, 14 қалта// Denzel |
| Көлем | 14 |
| Өлшем_72 | 305x190x195 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/3/7/3/a37379b610e0a0d060194b664578609760208891_90292_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193304 |