Matrix 90256 32 қалталы сөмке, 460 x 280 x 305 мм, слесарь немесе ағаш ұстасы құралдарын тасымалдауға және сақтауға арналған. Автокөлік құралдарын тасымалдау үшін пайдалануға болады. Оның 32 қалтасы және әртүрлі өлшемдегі құралдарды орналастыруға болатын кең негізгі бөлімі бар. Сөмке тасымалдауға ыңғайлы болу үшін ұзартқыш төсемі бар иық белдігімен жабдықталған. Монтажшыларға, слесарларға, құрылысшыларға пайдалы болады, үйде және саяхатта пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 305 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 510 |
| Қалталар саны | 32 дана |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/9/8/4/198456c88fe4550404e6208ee5a082dd0c72cfb6_90256_r1.jpg |
| Максималды жүктеме | 20 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Құрал-сайманға арналған сөмке, 32 қалта, 460 х 280 х 305 мм Matrix |
| Көлем | 33 |
| Өлшем_72 | 460x280x305 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/5/3/d/953de3caeeeff0643ea7158abce0b4c2dd7a14f3_90256_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | u3PoER_nq-w |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 285 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996046211 |