Өлшемі 460 x 240 x 340 мм, ұзартылатын тұтқасы мен дөңгелектері бар Gross 90277 сөмкесінің 18 қалтасы және қажетті қол және электр құралдарын салуға болатын кең негізгі бөлімі бар. Сөмке үйде, гаражда және саяхатта ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Түрі | Сөмке |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.70 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 340 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 460 |
| Қалталар саны | 18 дана |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/a/f/2/faf2103cdd950409a6eabb57dbfd8a8d9381d066_90277_r01.jpg |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/5/c/a/15ca85c967ad679514f7cd23301af4688c14889a_90277_l01.jpg |
| Максималды жүктеме | 25 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Құрал-сайманға арналған сөмке, 460х240х340мм, жылжымалы тұтқа, дөңгелектер// Gross |
| Көлем | 37 |
| Өлшем_72 | 460x240x340 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/7/b/ac7be61a8492309913d7ae1366bcecd64dc8d1de_90277_1.pdf |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195094 |