20 159 ₸
17 104 ₸
Өлшемдері 500 x 245 x 300 мм, 20 қалтасы (соның ішінде алынбалы 10 қалталы органайзер) және иық белдігі бар Denzel 90293 сөмкесі көптеген құралдарды сақтайды және оларды сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Монтаждаушыға, сантехникке, шеберге және автокөлік иесіне ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.85 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 560 |
| Қалталар саны | 20 дана |
| Жинақтау | Сөмке - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/1/b/7/d1b73e7e45b0031e08c6a43b8d387dcaa26a90fd_90293_r01.jpg |
| Максималды жүктеме | 20 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Сумка для инструмента, 500х245х300 мм, 20 карман.,съемный органайз. 10 карман.,наплеч. рем.// Denzel |
| Көлем | 26 |
| Өлшем_72 | 500х245х300 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/b/1/8ab1212bfe0d8fc5608ce001ac975deb18b9a6f9_90293_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 300 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193311 |