Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026Электрлік жылу шымылдығы (желдеткіш жылытқыш) Сибртех ТС-3000 96441 2 режимде жұмыс істейді: 1500 және 3000 Вт қуатта. Ішкі ауаны сырттағы ауадан бөлу сияқты әртүрлі климаттық аймақтарды бөлуге мүмкіндік беретін тар бағытты ауа ағынын жасайды. Терезе немесе есік ойықтарының үстіне орнатылады, ауа шығыны 300 м3/сағ. 220 В желісінен қуат алады, сондықтан үйде қолдануға жарамды. Инелі қыздырғыш элемент (тігіс) белгіленген температураға дейін жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді. Ұсынылатын жылыту алаңы 30 м2 құрайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 225 |
| Қаптамадағы габариттері | 540х145х225 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 540 |
| Жинақтау | Тепловая завеса - 1 штРуководство по эксплуатации и гарантийный талон - 1 шт |
| Максималды ток | 14 Ал |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/3/5/c/435c1e3b338e3db3299c103c5f9e7d78305bc661_96441_m1.pdf |
| Атауы | Тепловая завеса ТС-3000 (тепловентилятор), 230 В, 2 режима, 1500/3000 Вт Сибртех |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, 2 қуат режимі, температура реттегіші желдеткіштерді басқару қосқышы, тігісті қыздыру элементі |
| Жылыту алаңы | 30 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 55 |
| Температураны реттеу | Жоқ |
| Жұмыс режимдерінің | 2" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/b/0/c/db0c49bbf07aa3b9fb735e62cc3601c4aefd5bee_96441_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | ps7ZkvVwBzo |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру элементінің түрі | ститч |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 145 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800083647 |