Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026Электрлік жылу шымылдығы (желдеткіш жылытқыш) Сибртех КО-6000 96442 3 режимде жұмыс істейді: қыздырмай үрлеу, 3000 және 6000 Вт қуатта қыздыру. Ішкі ауаны сырттағы ауадан бөлу сияқты әртүрлі климаттық аймақтарды бөлуге мүмкіндік беретін тар бағытты ауа ағынын жасайды. Терезе немесе есік ойықтарының үстіне орнатылады, ауа шығыны 600 м3/сағ. 220 В желісінен қуат алады, сондықтан үйде қолдануға жарамды. Инелі қыздырғыш элемент (тігіс) белгіленген температураға дейін жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді. Ұсынылатын жылыту алаңы 60 м2 құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 9.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 225 |
| Қаптамадағы габариттері | 1140х180х170 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1190 |
| Жинақтау | Тепловая завеса - 1 штПульт ДУ - 1 штРуководство по эксплуатации и гарантийный талон - 1 шт |
| Максималды ток | 28 Ал |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/3/f/4/23f4fbb1f86c92cae7c04a6dca91c2e4aa0e25a4_96442_m1.pdf |
| Атауы | Тепловая завеса ТС-6000 (тепловентилятор), 230 В, 3 режима, 3000/6000 Вт Сибртех |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, қыздыру элементі, басқару пульті |
| Жылыту алаңы | 60 м2 |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 110 |
| Температураны реттеу | механикалық термостат (пульт) |
| Жұмыс режимдерінің | 3 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/1/e/4/71e4f01ac1c3c3ac068d9b00e1704238df13243c_96442_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | fxUH4Nqe_RQ |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қыздыру элементінің түрі | ститч |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 145 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800083654 |