41 019 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Denzel SFH-5000 96438 кәсіби сериялы жылу пистолеті 230 В желісімен жұмыс істейді, 260 cc ауа ағынын жасайды. м/сағ және үш режимнің бірінде жұмыс істейді: желдеткіш және жылыту 3000/4500 Вт. Ауданы 45 шаршы метрге дейінгі қоймалық, өндірістік, қоғамдық үй-жайларды жылытуға немесе желдетуге арналған. м. Әрлеу жұмыстары кезінде сырланған немесе сыланған қабырғалар сияқты беттерді қашықтықтан кептіру үшін пайдалануға болады. ,Назар аударыңыз! Қосылу үшін 230В/32А қуат ашасы және 230В/32А қуат розеткасы қажет (кәдімгі тұрмыстық розеткалар 4,5 кВТ қуатқа арналмаған). Шанышқы жеткізу пакетіне кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 260 |
| Өлшемдері | 245х315х250 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 260х340х260 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 3 |
| Жинақтау | Жылу пистолеті - 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық кепілдік талонымен - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/6/2/d/762dc741c6184445deab35f2f13b73bbbf344df2_96438_r01.jpg |
| Максималды қуат | 4.50 кВТ |
| Максималды ток | 19.80 Ал |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/2/c/ac2c550a116b1504a4c796ce595cb0837dd437fa_96438_m1.pdf |
| Атауы | Тепловая пушка SFH-5000, 230 В, 260 м3/ч, вентилятор 3 режима, 3000/4500 Вт Denzel |
| Қоректендіру желісінің кернеуі | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, термостат |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 30 |
| Өнімділік | 260 |
| Ұсынылатын алаң | 45 м2 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/b/7/7/5b773418d4b8d7d019149edf700efc938b314bf6_96438_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | H7z5_oKuE3Q |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Термостат | механикалық термостат |
| Қыздыру элементінің түрі | дөңгелек тэн |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 340 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800084125 |