77 478 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Denzel SFH-9000 96439 жылу пистолеті 3 жұмыс режимін қолдайды: желдеткіш, 6000 Вт және 9000 Вт қуатта қыздыру. Ауданы 90 шаршы метрге дейінгі үй-жайларды жылытуға және желдетуге арналған. м үй-жайлар, сондай-ақ заттар мен беттерді кептіруге арналған. Үлкейтілген желдеткіш жылытқышы максималды жүктеме кезінде қуаты 850 м3/сағ болатын жылы ауа ағынын жасайды. Бұл модель құрылыс алаңдарында, шеберханаларда және гараждарда кәсіби қолдану үшін оңтайлы болып табылады.
Назар аударыңыз! Қуатты электр құрылғыларын желіге қосуды білікті мамандар жүзеге асыруы тиіс. Сондықтан, бұл өнім желіге қосылу үшін қосқышпен (штепсельмен) жабдықталмаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 8.80 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 455 |
| Өлшемдері | 315x420x345 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 375 |
| Қыздыру режимдерінің саны | 3 |
| Жинақтау | Жылу пистолеті - 1 Пайдалану жөніндегі нұсқаулық кепілдік талонымен - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/2/d/3/d2d363123277915e1b8f8eceea2fd81f4f305cf3_96439_r1.jpg |
| Максималды қуат | 9 кВТ |
| Максималды ток | 13.20 Ал |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/c/9/e/dc9e0f9c64b15eea7f0698e9298a31143bd47c19_96439_m1.pdf |
| Атауы | Тепловая пушка SFH-9000, 400 В, 850 м3/ч, вентилятор 3 режима, 6000/9000 Вт Denzel |
| Қоректендіру желісінің кернеуі | 400 Жылы |
| Ерекшеліктері | қызып кетуден қорғау, корпустың қос қабырғалары, термостат |
| Желдеткіштің қуат тұтынуы | 42 |
| Өнімділік | 850 |
| Ұсынылатын алаң | 90 м2 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/d/2/8/8d2853721898c03c37671151966c7fb5466a9f5d_96439_1.PDF |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | WWl0yMENPrs |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Термостат | механикалық термостат |
| Қыздыру элементінің түрі | дөңгелек тэн |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 375 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800084132 |