


10 445 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Өлшемі 560 x 235 x 280 мм (ұзындығы 22 дюйм) Stels 90713 металл құлыптары бар құралдар қорабы құралдар қорабына балама болып табылады. Онда қол құралдары, бекіткіштер, тұрмыстық заттар, сондай-ақ балық аулау құралдары орналастырылуы мүмкін. Қақпақта ұсақ бөлшектерге арналған кіріктірілген ұйымдастырушылар бар, бұл тартпаның функционалдығын арттырады. Оны сапарға шығарған ыңғайлы, сонымен қатар жәшік үйде, саяжайда немесе гаражда ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Түрі | Қорап |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 235 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 330 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 560 |
| Жинақтау | Жәшік - тұтқасы бар 1 штЛотка - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Мақсаты | қол құралдары үшін |
| Атауы | Металл құлыптары бар құрал-саймандарға арналған жәшік 22", 28 х 23 см, 5 х 56 см Ресей Stels |
| Ерекшеліктері | науаның, металл құлыптардың болуы |
| Өлшем_72 | 280х235х560 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | yxW3TfMVCEg |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 280 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996123103 |