20 464 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Өлшемі 430 x 200 x 200 мм, бес секциясы бар Sibrtech 90751 металл қорапшасы құрал-саймандарды, тұрмыстық бұйымдарды, бекіткіштерді немесе балық аулау керек-жарақтарын орналастыру үшін қолданылады. Заттар бөлімдер бойынша ыңғайлы орналасады, бұл оларды сақтау және тасымалдау кезінде тәртіпті қамтамасыз етеді. Жәшік саяхатта, балық аулауда, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түрі | Қорап |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.83 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 200 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 |
| Жинақтау | Жәшік - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/2/7/c/b27c6ce54b5beb40bced144faee6960745dd9e64_90751_r01.jpg |
| Материал_46 | металл |
| Мақсаты | қол құралдары үшін |
| Атауы | Құрал-саймандарға арналған жәшік, 430 х 200 х 200 мм, бес секциялы, металл Сибртех 90751 |
| Ерекшеліктері | 5 выдвижных секций |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 200 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996168623 |