Диаметрі 3 мм және ұзындығы 15 м өзегі бар Palisad Home 937055 ақ полипропиленнен жасалған зығыр бау күнделікті өмірде, балық аулауда немесе кемпингте киім-кешектерді кептіру үшін, сондай-ақ тұрмыстық арқан ретінде пайдаланылады. Ол кәдімгі кептіруге арналған киім жіптерінен кернеулерге төзімділікті арттыратын полипропилен өзегімен ерекшеленеді. Полипропиленнен өрілген бау 30 кгс-қа дейінгі үзілу жүктемесіне төтеп бере алады, созылуға төзімді және дымқыл заттардың салмағынан салбырап қалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 15 м |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 29 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 |
| Жинақтау | Шнур - 1 шт |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Шнур бельевой полипропиленовый с сердечником, 3 мм, L 15 м, белый, Home Palisad |
| Үзілмелі жүктеме | 30 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 29 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800078032 |