Сибртех 93969 Өрілген нейлон фал өзегі бар, 16 жіпті, ұзындығы 100 м және диаметрі 6 мм, жүктерді көтеру және бекіту, әртүрлі конструкцияларды орнату үшін қолданылады. Ауыл шаруашылығында, құрылыста, мұнай өнеркәсібінде, көлікте, спортта, балық шаруашылығында сұранысқа ие. Сондай-ақ құтқару жұмыстары барысында қолданылады. Бау полиамидті өзекке ие, жоғары серпімділікке ие және 650 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.56 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 170 |
| Диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 |
| Жинақтау | Өрілген фал 100 м - 1 дана |
| Материал_46 | полиамид |
| Атауы | Өзегі бар өрілген нейлон фал, 8 мм, L 100 м, 16 бұрымды, Ресей Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 1000 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | термоусадочная пленка + стикер |
| Қаптамадағы ені | 170 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800041975 |