Ұзындығы 150 м және диаметрі 1,5 мм Sibrtech 93880 полипропиленнен жасалған шпагат — пошта және курьерлік қызметтердің, өндірістік және ауылшаруашылық кәсіпорындарының қызметкерлері, құрылысшылар пайдаланатын, сонымен қатар күнделікті өмірде сұранысқа ие байлау материалы. Шпагаттың көп жіпті тігісі бар және 35 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады. Орауышты ішкі жағынан да, сыртқы жағынан да ашуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Ұзындығы | 150 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 |
| Жинақтау | Шпагат 150 м - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Шпагат полипропиленовый, 1.5 мм, L 150 м, Россия Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 35 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | термоусадочная пленка + стикер |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996112152 |