Denzel FP1800-KS 99806 нәжіс сорғысы 1800 Вт қуатты қозғалтқышпен және ұсақтағыш пышақпен жабдықталған, 26000 л/сағ дейін өнімділікті және 17 м-ге дейін қысымды қамтамасыз етеді. Лас суды да, таза суды да сорып шығара алады. Су басқан үй-жайларды, әртүрлі резервуарларды ағызу, шұңқырлардан, су қоймаларынан, арықтар мен траншеялардан ағынды суларды сору үшін қолданылады. Сорғы 5 м тереңдікте жұмыс істей алады, айдалатын сұйықтықтың температурасы 35 °C аспауы керек. 17 м-ге дейінгі қысым суды бірнеше бөлу нүктелері бар суару жүйелеріне жеткізу үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Қуат | 1800 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 25.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 215 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 |
| Жинақтау | Сорғы - 2 дюймдік құбыры бар 1 дана фланец - 1 дана Бекіткіштер жинағы - 1 дана Пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талон - 1 дана |
| Батырудың максималды тереңдігі | 5 |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 8 |
| Сорғының максималды қысымы | 17 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/a/7/3/7a7398dace349c71f93792e6c2e932aa8b2724fe_99806_1.pdf |
| Атауы | Нәжістік сорғы FP1800-KS, 1800 Вт, арыны 17 м, 26000 л/сағ, пышақ-ұсақтағыш Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Қолдану | сумен жабдықтау үшін |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/4/7/3/8473c4f0519967fbbc8c7f6f395e6ab0a5a09bef_99806_1.pdf |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қозғалтқыш түрі | асинхронды |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Қаптамадағы ені | 470 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996202044 |