Диаметрі 1,5 мм, ұзындығы 100 м, катушкадағы Sibrtech 93963 бұралған нейлон сымы құрылыс алаңында, жаяу серуендеуде, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы. Сондай-ақ үйде немесе елде заттарды орау және байлау, зығыр матаны кептіру немесе өсімдіктерді байлау үшін пайдалы болады. Жеңіл және берік, 45 кг-ға дейінгі үзілу жүктемелеріне төтеп бере алады. Катушкадағы сым сақтау және тасымалдау кезінде шатаспайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Ұзындығы | 100 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 |
| Жинақтау | Сым 100 м катушкаға - 1 дана |
| Материал_46 | полиамид |
| Атауы | Шнур кручёный капроновый, 1.5 мм, L 100 м, на катушке, Россия Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 45 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | термоусадочная пленка + стикер |
| Қаптамадағы ені | 40 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800041906 |