Сибртех 93981 диаметрі 1,7 мм және ұзындығы 400 м көк полипропиленнен жасалған шпагат жүктерді орау, заттарды байлау, өсімдіктерді байлау және басқа да міндеттерді шешу үшін қолданылады. Шпагат көп жіпті қаптамаға ие және 50 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады. Орауышты ішкі жағынан да, сыртқы жағынан да ашуға болады. Шпагат ауыл шаруашылығында, қоймада, өндірісте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Диаметрі | 1.7 мм |
| Ұзындығы | 400 м |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 130 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 |
| Жинақтау | Шпагат 400 м - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Шпагат полипропиленовый синий, 1.7 мм, L 400 м, Россия Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 24 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | термоусадочная пленка + стикер |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800043054 |