Сибртех 93983 диаметрі 1,7 мм және ұзындығы 400 м қызыл полипропиленді жіп жүктерді орау, заттарды байлау, өсімдіктерді байлау және басқа да міндеттерді шешу үшін қолданылады. Шпагат көп жіпті қаптамаға ие және 50 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады. Орауышты ішкі жағынан да, сыртқы жағынан да ашуға болады. Шпагат ауыл шаруашылығында, қоймада, өндірісте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Диаметрі | 1.7 мм |
| Ұзындығы | 400 м |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.48 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 170 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жинақтау | Шпагат 400 м - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Қызыл полипропиленді шпагат, 1.7 мм, L 400 м, Ресей Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 24 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | термоусадочная пленка + стикер |
| Қаптамадағы ені | 170 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800043078 |