Сибртех 93997 диаметрі 1,4 мм және ұзындығы 500 м жасыл полипропиленді жіп жүктерді орау, заттарды байлау, өсімдіктерді байлау және басқа да міндеттерді шешу үшін қолданылады. Шпагаттың көп жіпті тігісі бар және 35 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады. Орауышты ішкі жағынан да, сыртқы жағынан да ашуға болады. Шпагат ауыл шаруашылығында, қоймада, өндірісте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.42 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 |
| Диаметрі | 1,40 |
| Ұзындығы | 500 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жинақтау | Шпагат 500 м - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Жасыл полипропиленді шпагат, 1.4 мм, L 500, Ресей Сибртех |
| Үзілмелі жүктеме | 16 кг |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | термоусадочная пленка + стикер |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800043207 |