Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026Lubeworks 10300904 электр сорғысы бар жылжымалы бөшке жинағы әртүрлі қондырғыларға техникалық қызмет көрсету үшін кәсіби қызмет саласында қолданылады. Жинаққа 200 л бөшкені орнатуға арналған жылжымалы платформа, қатты ұшты пистолет және электр сорғы кіреді. Май таратқыш тиімділігімен және пайдаланудың қарапайымдылығымен ерекшеленеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lubeworks |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қуаты, кВт | 15 кВт |
| Номиналды беру | 9 л/мин |
| Түрі | Ұялы |
| Ені | 240 мм |