
541 824 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026Мақсаты
Бұйымның техникалық паспортында белгіленген параметрлерге сәйкес әртүрлі тораптардың, құрылғылардың және агрегаттардың бекіткіштерінің тартылу күшін бақылау.
Бұл кілт 1" пішіміндегі стандартты розеткаларды пайдалануға мүмкіндік береді (жинаққа кірмейді). Алдын ала орнатылған қажетті күшке жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады.
Сапа
KING TONY маркалы крутящий кілт DIN ISO 6789 & ASME B107.300-2010 сапа стандарттарының талаптарына сәйкес жасалған
Ерекшеліктері
• Оң жақ бұранда үшін де, сол жақ бұранда үшін де қолданылады
• Кілттің іске қосылуының белгіленген мәнін бекіту механизмі тұтқаның кездейсоқ айналуын болдырмайды
• Резеңкеден жасалған тұтқа жұмыс кезінде кілтті мықтап ұстауға мүмкіндік береді
• Қажетті іске қосу күшін орнатуға арналған шкала: Newton Meter (Nm)
• Жалаулы ысырма механизмі шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді
• Сақтауға және тасымалдауға арналған пластик қап механикалық зақымданудан және қоршаған ортаның әсерінен қорғайды
Жинақтау
– Крутящий кілт
– Өндірушінің паспорты
– Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
– Қорап
Техникалық сипаттамалар
Қосылатын шаршы – 1" (25.4 мм)
Ысырмалы механизм – 24 тіс
Бақыланатын тарту күші – 200-1000 Нм
Бөлу бағасы – 5 Нм
Рұқсат етілген қателік – ± 3 %
Кілттің жалпы ұзындығы – 1224 мм
Салмағы – 6,236 кг
Қолданылу саласы
Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станциялары (ТҚС), автосервистер, автошеберханалар, өнеркәсіп.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| мысталған құрал | Жоқ |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1" |
| Қысқыш күш | 1000 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 1224 мм |
| Салмақ | 7 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 200 Нм |
| Max усилие | 1000 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Квадрат | 1 дюйм |
| Длина скоб, мм | 1238 |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батарейски | Не требуются |
| Таза салмағы, кг | 7.05 |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |