


Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026LUBEWORKS 1700333M көлемі 180-220 литр бөшкелерден май таратуға арналған жылжымалы пневматикалық жинақ. Май таратқыш жоғары өнімділікке ие және майлау жұмыстарының үлкен көлемі бар өнеркәсіпке, автокөлік кәсіпорындарына, қызмет көрсету станцияларына және автокөлік қызметтеріне арналған. Май таратқышты пайдалану өнімділікті арттырады, персоналдың қолайлы жұмысын және жөндеу аймағындағы тазалықты қамтамасыз етеді.
Майларды айдауға мүмкіндік береді: қозғалтқыш, синтетикалық, гидравликалық, трансмиссиялық, максималды тұтқырлығы 240 SAE дейінгі автоматты беріліс қорабы үшін. Қос әрекетті R 5:1 пневматикалық сорғы айдалатын май ағынының үздіксіздігін қамтамасыз етеді. Электрондық есептегіші (LCD дисплейі), қатты иілген саптамасы және клапаны бар тарату пистолеті. Кіріктірілген электрондық цифрлық шығын өлшегіш берілетін сұйықтық мөлшерін үздіксіз бақылауға мүмкіндік береді. Ұзындығы 15 м шлангісі бар катушка арбаның кіру мүмкіндігі болмаған жағдайда майды қашықтыққа тасымалдауға мүмкіндік береді. Жабдық пен бөшкені орналастыруға арналған төрт доңғалақты арба. Жинақты өз қалауыңыз бойынша жаңарту мүмкіндігі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lubeworks |
| Салмақ | 74.5 кг |
| Биіктігі | 1310 мм |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Номиналды беру | 14 л/мин |
| Түрі | Ұялы |
| Жетек түрі | Пневматикалық |
| Ені | 145 мм |