OLYMP OL35103 1.0Тх 3М жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Берік жақтау жүктеменің екі ось арасында біркелкі бөлінуін қамтамасыз етеді, осылайша қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1000 мм |
| Таза салмақ | 9.15 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 3 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Тізбектің ұзындығы | 3 |
| Тізбектер саны | 1 |
| Арқалықтың ені | 80-146 мм |