OLYMP OL35106 1.0ТХ6М жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Қарапайым енін реттеу модельді бір арқалықтан екіншісіне жылдам қайта орнатуды қамтамасыз етеді және арнайы құралды қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1000 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 10.95 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 6 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-146 мм |