OLYMP OL35109 1.0Тх 9М жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Модельдің енін арқалыққа орнатпас бұрын реттеу оңай - бұл үшін арнайы құралдар қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1000 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 12.78 кг |
| Көтеру биіктігі | 9 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 1000 |
| Тізбектің ұзындығы | 9 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-146 мм |