OLYMP OL35203 2.0тх3м жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Қарапайым ұстау енін реттеу арқылы арқалықтың басқа еніне орнату және қайта орнату айтарлықтай күш жұмсамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1100 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 13.55 кг |
| Көтеру биіктігі, м | 3 |
| Жүк көтергіштігі, кг | 2000 |
| Тізбектің ұзындығы | 3 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-168 мм |