OLYMP OL35206 2.0тх6м жүк көтергіштерге арналған жетек арбасы өндірістік шеберханаларға, қоймаларға және ангарларға арналған. Каретканы орнату және оған көтергішті бекіту оңай. Пайдалануды бастамас бұрын қосымша майлауды қажет етпейді.
Шыңдалған тісті доңғалақтардың болуы металдың қажалу жылдамдығын төмендетеді. Бұл тасымалдау белсенді пайдаланылса да, қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Olymp |
| Сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы | 1100 мм |
| Min арқалықтың ені | 80 мм |
| Таза салмақ | 15.78 кг |
| Көтеру биіктігі | 6 м |
| Жүк көтергіштігі, кг | 2000 |
| Тізбектің ұзындығы | 6 м |
| Тізбектер саны | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені | 80-168 мм |